Arrestohet këngëtarja e njohur, trafikonte armë për mafian e Serbisë

  • 24 tetor 2019 - 14:36
Arrestohet këngëtarja e njohur, trafikonte armë për mafian e Serbisë

Një këngëtare dhe influencuese Instagrami në Serbi u arrestua bashkë me shoqen e saj pasi u kap me shumë armë të rënda në shtëpi, që nga pistoletat, automatikët, silenciatorët dhe municione.

Gjykata e la në burg 25-vjeçaren Radokja Kecman për armëmbajtje të paligjshme, prodhim dhe trafikim i armëve të zjarrit dhe lëndëve shpërthyese.

(Kosova Sot Online)