Reperja e njohur shqiptare takon Cristiano Ronaldo, shihni ç’bën futbollisti për këngëtaren

  • 04 nëntor 2019 - 10:38
 Reperja e njohur shqiptare takon Cristiano Ronaldo, shihni ç’bën futbollisti për këngëtaren

Loredana është shpallur mbrëmjen e sotme fituese e një çmimi në "MTV Europe Music Awards".

Teksa po shijonte shfaqjen reperja shqiptare është takuar me futbollistin Cristiano Ronaldo.

Cristiano ka pranuar të bëjë një foto me Ronaldon dhe Loredana e ka publikuar foton e tyre në Instagram.

Loredana fitoi çmimin "Performanca më e mirë zvicerane".         

Reperja u shfaq në ceremoninë e ndarjes së çmimeve e veshur me të zeza me një look të veçantë

(Kosova Sot Online)