Big Mama ju lë pa men*, me këtë paraqitje

  • 07 nëntor 2019 - 15:40
Big Mama ju lë pa men*, me këtë paraqitje

Këngëtarja e njohur shqiptare nga Tetova Big Mama përveçse e sukseshme me projekte muzikore dhe me emisionin e saj që transmetohet çdo fundjavë, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Po godet edhe me sharmin e saj, duke pozuar përplot sensualitet, derisa kësaj radhe ka qëlluar edhe në shenjë me një thënie të aktorit të njohur Jonny Depp.

"Ju mund të mbyllni sytë ndaj gjërave që nuk doni të shihni, por nuk mund të mbyllni zemrën tuaj ndaj gjërave që nuk doni të ndjeni", ka shkruar këngëtarja.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by BigMama (@bigitos) on

(Kosova Sot Online)