Koleksioni më i ri LIMITED EDITION i brendit amerikan PERRY ELLIS AMERICA

  • 07 nëntor 2019 - 15:49
Koleksioni më i ri LIMITED EDITION i brendit amerikan PERRY ELLIS AMERICA

Influenceri i njohur në Kosovë DJ FIRST po shkëlqen me jaknen e këtij edicioni të limituar PERRY ELLIS AMERICA, maicen dhe pantollonat e zeza të brendit PERRY ELLIS, ndërkaq patikat dhe çanten e brendit të njohur amerikan ORIGINAL PENGUIN, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Të gjithë qytetarët që dëshirojnë ti kenë këto brende të veçanta atherë mund ta vizitojnë dyqanin në Prishtinë, kompleksi tregtar Qafa, rruga e UÇK-së (ngjitur me Emporium).

Por mund të bëjnë edhe porosi online:

Blerjet online: www.gjirafamall.com/perry-ellis.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Perry Ellis ë (@perryelliskosova) on

(Kosova Sot Online)