Tuna ua 'ftofë' të gjitha shoqeve me këtë pozë

  • 07 nëntor 2019 - 22:21
Tuna ua 'ftofë' të gjitha shoqeve me këtë pozë

Emri i këngëtares së njohur Tuna Sejdi, vazhdon të jetë ndër më të komentuarit në mediat rozë, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Këngëtarja nuk flitet vetëm për këngët e saja të sukseshme, që këtë vit thyen rekorde, por edhe për paraqitjet e saja tejet sharmante.

Së fundmi këngëtarja ka pozuar shumë joshëse, dhe padyshim ua ka ftofur të gjitha shoqeve me këtë paraqitje.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by TUNA (@tunasejdi) on

(Kosova Sot Online)