Bebe Rexha shtrihet në spital

  • 09 nëntor 2019 - 10:09
Bebe Rexha shtrihet në spital

Bebe Rexha është shtrirë në spital pasi nuk ndihet mirë me shëndetin.

Këtë e ka bërë të ditur vet ajo përmes një statusi në ‘Twitter’.

“Përfundova sot në spital. Kam kapur diçka nga pushimet e mia. Kam marr antibiotikë për 10 ditë, por u ktheva më e fortë. Unë kurrë nuk do të ia dëshiroja këtë askujt. Dita më e keqe e mija. Shpresoj të përmirësohem. Qëndroni të shëndetshëm dhe të lumtur. Ju dua të gjithëve”.

Më pas ajo deklaroj se po ndihet e frikësuar nga e gjithë kjo që po i ndodhë.

“Nuk mund të gënjej se kam frikë. Thjesht dua të ndjehem më mirë”, ka shkruar Bebe.

(Kosova Sot Online)