Mera Zymeri si vajzë e re, më t'bukur kurrë se keni parë

  • 09 nëntor 2019 - 18:19
Mera Zymeri si vajzë e re, më t'bukur kurrë se keni parë

Edhe pse jeton në kurbet, ajo vazhdon të jetë shumë aktive në skenë si me projekte muzikore poashtu dhe më mbrëmje e koncerte të organizuara në Kosovë e Diasporë, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Fjala është për këngëtaren e njohur Mera Zymeri, e cila në pozat e fundtit shfaqet më e bukur se kurrë duke ju bërë konkurencë absolute edhe vajzave të reja.

(Kosova Sot Online)