Besa iu rikthehet festivaleve me këngën 'Histori'

  • 10 nëntor 2019 - 22:10
Besa iu rikthehet festivaleve me këngën 'Histori'

Aty ku dikur triumfoj, këngëtarja e njohur Besa Kokëdhima, është rikthyer përsëri, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Pra është skena e festivalit "Kënga Magjike" 2019, ku Besa prezantoj sot këngën e saj "Histori", me një tekst, muzikë dhe interpretim të mrekullueshëm, ashtu siç dinë vetëm Besa Kokëdhima.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Besa (@besaofficial) on

(Kosova Sot Online)