Martohet aktorja e njohur e serialit të njohur "Rebelde"

  • 11 nëntor 2019 - 12:44
Martohet aktorja  e njohur e serialit të njohur

Ajo ishte një prej protagonisteve në telenovelën për të rinj të vite 2000 ‘Rebelde’. Me siguri të gjithë e kujtoni ‘Robertën’ vajzën çapkëne.

Ka të reja nga jetëa e saj personale. Aktorja Dulce Maria i ka dhënë fund beqarisë në një ceremoni të realizuar mjaft bukur. Në median latine kanë qarkulluar pamjet e para nga dasma.

Ajo dhe partneri i saj Paco Alvarez filluan të dilnin sëbashku që prej vitit 2016. Pas një lidhej 3 vjeçare çifti kurorëzoi në martesë dashurinë e tyre.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Despierta America (@despiertamerica) on

(Kosova Sot Online)