Keni parë një mami si kjo? Ja sa e bukur duket

  • 11 nëntor 2019 - 13:31
Keni parë një mami si kjo? Ja sa e bukur duket

Mami më seksi në botë nuk ka të ndalur.

Daphne Joy ka hedhur një fotografi në Instagram ku ka mahnitur me pamjen e saj, përsëri.

Ajo shihet e veshur me një fustan të gjatë dhe dukej shumë elegante.

Por, edhe kësaj radhe, vëmendjen e ka marrë gjoksi i saj bombastik që nuk ia mbante as ky fustan.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Daphne Joy (@daphnejoy) on

(Kosova Sot Online)