Ana n'Kosovë e Leonardo n'Amerikë - bëhen bashkë për të festuar

  • 11 nëntor 2019 - 22:06
Ana n'Kosovë e Leonardo n'Amerikë - bëhen bashkë për të festuar

Dikush nga ju me siguri pyet si është e mundshme, megjithatë sot çdo gjë është e mundur pothuajse, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Këngëtarja Ana Kabashi sot që nga mëngjesi e deri në mesnatë do ta ketë festë, pasi pikërisht sot ajo feston ditëlindjen dhe po duket më bukur se kurrë.

Shfrytëzojmë rastin, t'ia urojmë edhe 100 tjera.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ANA KABASHI (@annakabashi) on

Për koiçindencë, edhe aktori i njohur botëror Leonardo DiCaprio, pikërisht sot feston ditëlindjen dhe mbush plotë 45 pranvera.

Kujtojmë që DiCaprio mbetet ikona e viteve ’90, i cili rrëmbeu zemrat e të gjithëve me rolet e tij dhe vazhdon të jetë ende një nga artistët më të vlerësuar në botën e kinemasë.

Image

Pra si Ana ashtu dhe Leonardo festojnë sot ditëlindje, njëra në Prishtinë e tjetri në Hollywood.


(Kosova Sot Online)