Anxhelina del pa reçipeta

  • 12 nëntor 2019 - 10:56
Anxhelina del pa reçipeta

Anxhelina Hadërgjonaj nuk ka veshur fare reçipeta.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Anxhelina Hadërgjonaj, nuk po i ndalon pozat provokative.

Ajo nëpërmjet Instagramit me ndjekësit po ndan imazhe nga më të ndryshmet e në shumicën prej tyre duket provokative.

Së fundmi ka pozuar me një fustan bojë qielli i cili i ka zbuluar se nuk ka veshur fare reçipeta. Anxhelina e ka treguar gjoksin.

Këngëtarja po jeton dhe vepron jashtë vendit tash e një kohë të gjatë dhe atje po synon tregun ndërkombëtar.

(Kosova Sot Online)