Rihanna kërkon falje: Po punoj në këngën e re

  • 13 nëntor 2019 - 12:07
Rihanna kërkon falje: Po punoj në këngën e re

Përmes një fotografie të hedhur në Instagram, u ka kërkuar falje ndjekësve të saj.

Në këtë foto, Rihanna tha se ky vit ka qenë shumë dominues për të dhe nuk ka pasur kohë thuajse për asgjë, madje, as për familjen e saj.

Më pas, RiRi dha lajmin e mirë.

Ajo po punon në një projekt muzikor që pritet të lansohet shumë shpejt.

Fjala është për këngën që do ta quaj “Balance”, por, nuk tregoi se kur do ta publikojë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

(Kosova Sot Online)