Learta mahnit me këtë pamje, fustani i saj merr vëmendjen

  • 13 nëntor 2019 - 13:25
Learta mahnit me këtë pamje, fustani i saj merr vëmendjen

Learta Jakupi, është një prej femrave më të përfolura në Kosovë, shkruan “Kosova Sot Online”.

Learta, që nga momenti kur është martuar me djalin e këngëtares, Shyhrete Behluli, është bërë një prej emrave më të pranishme në shtypin rozë.

Learta, një femër e bukur, simpatike dhe e kulturuar është bërë mjaft e dashur brenda një periudhe të shkurtër për publikun shqiptar.

Ajo merr vëmendjen kudo që shkon dhe çdo gjë që ajo bënë.

Së fundi, Learta ka shkuar në Stamboll të Turqisë, ku në bazë të fotografive që ajo i poston në “Instagram”, Learta shihet se po kënaqet mjaft shumë.

Në një fotografi të fundit, Learta ka veshur një fustan të hapur, gjë që ia tregon këmbët Leartës.

Pa dyshim, Learta po duket mjaft e bukur dhe tërheqëse.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Learta Jakupi (@leartajakupi) on

(Kosova Sot Online)