Rifadije Grajçevcin më elegante kurrë se keni parë

  • 13 nëntor 2019 - 15:18
Rifadije Grajçevcin më elegante kurrë se keni parë

Ditë më parë, këngëtarja e njohur e muzikës popullore Rifadije Grajçevci, publikoj këngën "Udha e mbarë", e cila po mirëpritet nga publiku, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Derisa së fundmi Rifa ka realizuar një fotosesion ku ka shkëlqyer me elegancë.

Kujtojmë që ajo së bashku me bashkëshortin Edi Krasniqin këndojnë së bashku në çdo aheng familjar, dhe janë shumë aktiv.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Rifadije Grajqevci (@rifadijegrajqevci) on


(Kosova Sot Online)