Vjollca Haxhiu i lë shoqet nën hije me këtë paraqitje

  • 13 nëntor 2019 - 15:25
Vjollca Haxhiu i lë shoqet nën hije me këtë paraqitje

Këngëtarja e njohur Vjollca Haxhiu këtë vit ishte tejet aktive si me projekte ashtu dhe mbrëmje muzikore, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Vlen të theksohet se përveç muzikës, këngëtarja po i kushton rëndësi edhe stilit.

Saqë me paraqitjen e fundit, ku shfaqet me fustan portokalli, Vjollca i ka lënë shoqet nën hije.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Vjollca Haxhiu (@vjollcahaxhiuu) on

(Kosova Sot Online)