Elvana Gjata tejet joshëse, paralajmëron këngën e re

  • 13 nëntor 2019 - 22:06
Elvana Gjata tejet joshëse, paralajmëron këngën e re

Ylli i muzikës shqipe Elvana Gjata, shumë shpejt pritet të vije me projektin e saj më të ri muzikor, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Përmes një fotografie, ku shfaqet nga studio muzikore, Elvana paralajmëron të gjithë të përgatiten që tani, për hitin e radhës.

Image

Ndërkohë edhe në disa poza të realizuara ajo ka goditur me bukurinë dhe stilin unik, siç mund ta shikoni...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

(Kosova Sot Online)