Angela Martini e pranon: Po, kam qenë e lidhur me Kanye West, bashkëshortin e Kim Kardashian

  • 14 nëntor 2019 - 09:20
Angela Martini e pranon: Po, kam qenë e lidhur me Kanye West, bashkëshortin e Kim Kardashian

Angela Martini ishte  në mbrëmjen e kaluar e ftuar në  një emision televiziv.

Modelja ka folur kryesisht për librin e saj të parë “Dashuri, shpresë, dritë” por dhe ka zbuluar detaje shumë interesante nga jeta e saj private.

Angela është që prej dy vitesh e martuar me miliarderin rumun, Dracos, por në vitin 2011 është përfolur gjatë për një lidhje të mundshme me reperin e njohur Kanye West, i cili sot është i shoqi i Kim Kardashian.

Asokohë modelja e ka mohuar këtë marrëdhënie por sonte e ftuar në ‘Soiree’ e ka konfirmuar.

“Meqë ti nuk e ke problem t’i thuash që ke pasur, ke patur diçka me Kanye West?”, e ka pyetur moderatorja Jonida Shehu.

“Po. A të thashë që nuk e kam problem me të thënë?”, është shprehur Angela.

Ajo ka treguar se e ka mohuar këtë lidhje më parë ngaqë nuk i pëlqejnë të tillë zhurma por tani që është histori e marrë fund, mund ta thotë shumë lehtësisht.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Angela Martini ë (@angela_martini) on

(Kosova Sot Online)