Një brune e bukur si Mimoza, kësaj rradhe vjen me pamje krejt ndryshe

  • 14 nëntor 2019 - 14:42
Një brune e bukur si Mimoza, kësaj rradhe vjen me pamje krejt ndryshe

Është një prej këngëtareve më të pëlqyera shqiptare, ku zëri i saj i veçantë bënë që të pëlqehet mjaft shumë nga ana e publikut, shkruan “Kosova Sot Online”.

Bëhet fjalë për Mimoza Shkodra, e cila është mjaft aktive në skenën muzikore me projektet e saja.

Bukuroshja së fundi ka bërë një fotosesion, ku lirisht mund të themi se ajo po duket shumë e bukur dhe mjaft ndryshe.

Kësaj rradhe Mimoza ka vendosur të dal në foto me një stil dhe pamje pak më ndryshe.

Në këto fotografi, Mimoza ka veshur tuta dhe ka vendosur një shami në kokë. Me këtë imazh Mimoza po duket shumë e freskët dhe e bukur.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by MimozaShkodra (@mimozashkodra) on

(Kosova Sot Online)