Vjollca&Gjovani sot kanë festë - kjo është arsyeja

  • 14 nëntor 2019 - 15:32
Vjollca&Gjovani sot kanë festë - kjo është arsyeja

Çifti i njohur i estradës shqiptare Vjollca Luka&Gjovani Gjoni, sot më shumë se asnjëherë kanë arsye për të qenë të lumtur, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Pikërisht sot vajza e tyre Riana feston ditëlindjen, andaj nuk ka munguar as urimi i prindërve për vajzën.

Urime 18 vjetorin zemra jonë ,të urojmë edhe 100 vite të tjera të lumtura e me
plot suksese me jetë
, kanë shkruar Vjollca dhe Gjovani në urimin për vajzën.

Image


(Kosova Sot Online)