Gjira rikthehet me 'Pikë në zemër'

  • 14 nëntor 2019 - 15:45
Gjira rikthehet me 'Pikë në zemër'

Pas një pauze relativisht të gjatë, këngëtarja Gjira Kajtazi ka vendosur që pikërisht në muajin Nëntor t'i rikthehet sërish skenës, për ta vijuar pasionin e saj suksesshëm, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

"Pikë në zemër", mban titullin kënga më e re e Gjirës, e cila si përherë vjen unike me interpretimin e saj, derisa ka publikuar edhe dy këngë të reja më parë: Nuse dhe AUA.

Kujtojmë se ajo është nënë e një djali, që për të është drita  e syve.

Premierë:

(Kosova Sot Online)