Stërmbesa e Skenderbeut zhvishet n'këtë të ftohët

  • 14 nëntor 2019 - 18:36
Stërmbesa e Skenderbeut zhvishet n'këtë të ftohët

Emri i Sophie Kastriota u bë i njohur për publikun shqiptar,  pasi u bë e ditur lidhja e gjakut me heroin kombëtar Gjergj Kastrioti, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".


Sophie e provoj vetën edhe si këngëtare, por deri tani ende nuk ka goditur në shenjë.

Image


E nëse ende jo në muzikë, në rrjete sociale ajo ka lënë nam me paraqitjen e saj me bikini, pikërisht në muajin e flamurit.

Image


Natyrisht nuk kanë munguar dhe komentet, nga më të ndryshmet, të cilat mund t'i lexoni në fotografinë në vijim.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Sophie Castriota (@sophiecastriota) on


(Kosova Sot Online)