Luana nuk “ndalet”, paralajmëron një super...

  • 15 nëntor 2019 - 13:40
Luana nuk “ndalet”, paralajmëron një super...

Është një prej vajzave më të komentuara dhe më të pëlqyera të showbizit shqiptar, shkruan "Kosova Sot Online".

Luana Vjollca, me pamjen dhe format e saja trupore ka arritur të marr vëmendjen për çdo gjë që ajo bënë.

Luana, një vajzë e bukur, atraktive e dashur për publikun ka arritur të pëlqehet nga audienca si moderatore dhe këngëtare.

Moderatorja dhe këngëtarja shqiptare, para pak kohësh ka filluar sezonin e ri të emisionin të saj “Shiko Kush Luan”.

Luana, në një forografi të fundit të postuar në “Instagram”, është shfaqur me stafin e emisionit të saj, ku janë mbledhur për të diskutuar për emisionin e rradhes.

Po ashtu, moderatorja ka paralajmëruar se emisioni i rradhes do jetë një super emision.

“Një foto spontane le të themi gjatë mbledhjes për të sjell nje super program të Shtunën 21:00 !!! #ShikoKushLUANStaff më të mirët “, ka shkruar Luana.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

(Kosova Sot Online)