Enca vjen me ‘MWAH’, publikon këngën e re

  • 15 nëntor 2019 - 22:31
Enca vjen me ‘MWAH’, publikon këngën e re

Enca Haxhia sapo ka publikuar këngën më të rë.

Kënga mban titulliun “MWAH” dhe Enca vjen me skena të nxehta si gjithmonë.

Beati i këngës është bërë nga Mixey & Apollo, melodia dhe teksti nga vetë Enca.

 

(Kosova Sot Online)