Genta Ismajli filmohet duke u puthur me një mashkull misterioz

  • 17 nëntor 2019 - 15:09
Genta Ismajli filmohet duke u puthur me një mashkull misterioz

Por ndërsa këngëtarja vijon të mos komentojë jetën private në media apo rrjete sociale, “Prive.al” ka siguruar një video të Gentës teksa puthet me një mashkull identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur.

Nuk dihet se në ç’mënyrë është siguruar kjo video, dhe nëse djali në fjalë është me të vërtetë partneri i Gentës, por nisur nga ajo çfarë shohim në këtë filmim dyshja me siguri nuk janë thjesht miq.

 

(Kosova Sot Online)