Luana Vjollca me këtë paraqitje ju lë pa mend

  • 17 nëntor 2019 - 21:00
Luana Vjollca me këtë paraqitje ju lë pa mend

Këngëtarja dhe moderatorja Luana Vjollca vazhdon të jetë në qendër të mediave rozë, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Së fundmi ajo ka pozuar përplot glamur, saqë i ka lënë pa mend të gjithë me këtë paraqitje.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ë

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

 


(Kosova Sot Online)