Gili me zemër uron Ilirin: Urime dashni ditëlindja

  • 18 nëntor 2019 - 15:13
Gili me zemër uron Ilirin: Urime dashni ditëlindja

Sot më shumë se asnjëherë në shtëpinë e çiftit të njohur të estardës shqiptare: Ilir&Gili Berani, ka arsye që të ketë festë, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Pikërisht sot Iliri feston ditëlindjen, dhe me këtë rast nuk ka munguar as urimi i këngëtares së njohur për bashkëshortin e saj: Urime dashni ditëlindja, ka shkruar Gili në fotografinë  ku që të dy shkëlqejnë si yje.

(Kosova Sot Online)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Urime dashni ditëlindjaë

A post shared by GILI Official profile (@gili.official) on