Modelja provokon me pjesën e poshtme të trupit

  • 19 nëntor 2019 - 10:58
Modelja provokon me pjesën e poshtme të trupit

Modelja e njohur Genesis Lopez është ‘nëna’ e provokimeve.

Ajo në Instagram ka hedhur një fotografi ku ka mahnitur me trupin dhe si çdoherë tjetër, edhe kësaj radhe në pah ka vënë ‘armën’ e saj më të fortë.

Genesis duket sikur po zhvishej në pjesën e poshtme të trupit dhe gjoksi po i shpërthente.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Happy Monday!! ë The holidays are here, and I’m gonna try to keep these abs these next few months... no promises though ë

A post shared by ë ë (@genesislopezofficial) on

(Kosova Sot Online)