Flori sonte publikon këngën e re “Doja”

  • 19 nëntor 2019 - 13:03
Flori sonte publikon këngën e re “Doja”

Çdo këngë e tij bëhet hit, shkruan “Kosova Sot Online”.

Flori Mumajesi, këngëtari i shumë hiteve, sonte do të publikoj këngën e tij më të re të quajtur “Doja”.

Flori, është këngëtari që i bënë hite jo vetëm vetës së tij, por edhe shumë këngëtarëve të tjerë shqiptar.

Secila prej këngëve që ai kompozon, arrin të bëhen hite dhe të dëgjohen mjaft shumë ana e publikut.

Paralajmërimin e këngës së re, Flori e ka bërë në rrjetin social “Instagram”, duke njoftuar fansat e tij se kënga e tij më e re do të publikohet sonte.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

? !

A post shared by Flori Mumajesi (@iamflorimumajesi) on

(Kosova Sot Online)