Ganja & Pro Band publikojnë këngën e re 'Probleme'

  • 19 nëntor 2019 - 16:01
Ganja & Pro Band publikojnë këngën e re 'Probleme'

Ky vit ishte i mbushur me dasma e ahengje familjare për këngëtaren e njohur Ganimete Abazin dhe grupin Pro Band, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Pas një sërë bashkëpunimesh të suksesshme, ata kanë publikuar këngën e radhës të titulluar "Probleme", e fajtori kryesor për këtë tekst, është mjeshtëri i kësaj pune Ilir Berani.

Ju ftoj ta dëgjoni këngën në vijim, premierë:

 

(Kosova Sot Online)