Arilena Ara dhe Flori Mumajesi publikojnë duetin 'Doja’

  • 19 nëntor 2019 - 20:21
Arilena Ara dhe Flori Mumajesi publikojnë duetin 'Doja’

Dy këngëtarët e njohur të estradës shqiptare: Flori Mumajesi dhe Arilena Ara, kanë publikuar bashkëpunimin e tyre më të ri, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Kënga titullohet "Doja", dhe vjen e interpretuar shkëlqyer nga dyshja e famshme, të cilën premierë mund ta dëgjoni në vijim.

 

(Kosova Sot Online)