Olta thuajse e zhveshur mes qytetit

  • 20 nëntor 2019 - 11:00
Olta thuajse e zhveshur mes qytetit

Olta Gixhari është një nga aktoret më të mira shqiptare.

Përpos roleve të saj, ajo njihet edhe për provokimet që i bën në rrjetet sociale.

Bukuroshja një gjë të tillë e ka bërë përsëri.

Ajo shihet se ishte në qytet e veshur me një pallto, por, kishte vënë në pah këmbët e saj në një pozicion aq seksi dhe provokues.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

My favorite time of the year ë

A post shared by Olta Gixhari (@oltagixhari) on

(Kosova Sot Online)