Modelja përsëri të pasmet në ‘shënjestër’

  • 20 nëntor 2019 - 11:28
Modelja përsëri të pasmet në ‘shënjestër’

Ajo është një nga modelet më të mira në botë.

Seksbomba ruse, Anastasyia Kvikto edhe njëherë i ka mahnitur 10 milionë e 200.000 ndjekës që i ka në llogarinë e saj në Instagram.

Kjo se, modelja u paraqit e veshur me rrjetë dhe pozoi nga pas.

Duke vënë në pah të pasmet bombastike, ajo dukej vërtetë ‘shpërthyese’.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Outfit @fashionnova @fashionnovamen Ad ë

A post shared by AK (@anastasiya_kvitko) on

(Kosova Sot Online)