Adelina nis dekorimin e…

  • 21 nëntor 2019 - 11:33
Adelina nis dekorimin e…

Por, kjo gjë nuk e ka penguar Adelina Tahirin për t’i filluar përgatitjet për festat e fundvitit.

Ajo i ka bërë blerjet e nevojshme dhe tashmë e ka dekoruar edhe bredhin. Pamje nga ambienti i shtëpisë ka publikuar vetë këngëtarja në Instagram.

“Gati”, ka shkruar ajo pranë njërit postim.

Kujtojmë se këto festa do të jenë akoma më të veçanta për Adelinën pasi tashmë është nënë dhe dekorimit të bredhit do t’i gëzohet edhe djali i saj.

(Kosova Sot Online)