Befason Kida! Kështu se keni parë asnjëherë

  • 21 nëntor 2019 - 13:00
Befason Kida! Kështu se keni parë asnjëherë

Kështu është hera e parë që e keni parë Kidën në këtë mënyrë, shkruan “Kosova Sot Online”.

Kida është një prej këngëtareve më të dashura dhe mjaft e pëlqyer nga ana e publikut.

Që nga momenti prej se është bërë këngëtare është mjaft aktive me projektet e saja muzikore, ku këngët e saja pëlqehen dhe bëhen hite.

E së fundi, Kida ka vendosur të pozoj pak më ndryshe.

Këngëtarja ka befasuar publikun dhe fansat e saj me një foto të fundit të postuar në  “Instagram”.

Kida, në këtë fotografi ka pozuar me një sako të hapur, ku edhe janë ekspozuar asetet e saja.

Fansat e Kidës e kanë pëlqyer këtë fotografi duke i komentuar me fjalë të mira, e disa prej tyre janë befasuar me këtë fotografi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ë

A post shared by Kida (@kida) on

(Kosova Sot Online)