Nora Istrefi jo shqiptarët, por edhe amerikanët do t'i çmendte me këtë paraqitje

  • 21 nëntor 2019 - 22:19
Nora Istrefi jo shqiptarët, por edhe amerikanët do t'i çmendte me këtë paraqitje

Këngëtarja e njohur shqiptare Nora Istrefi, përherë është shquar për linjat e saja dhe stilin e veshjes, ku ka qenë e pamundur mos të bie në sy në çdo event ku ishte pjesmarrëse, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Pikërisht sot, këngëtarja ka publikuar një fotosesion, ku ka goditur me stilin e saj, saqë jo shqiptarët, por edhe amerikanët do t'i çmendte fare me këtë paraqitje.

Kujtojmë se Nora, shumë shpejt pritet ta publikojë këngën e saj më të re, të realizuar edhe me videoklip.

Image
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Nora Istrefi (@noraistrefi) on

 

(Kosova Sot Online)