Eni Koçi e veshur super-shkurtër pozon në mes të Prishtinës, kështu e quan Genci

  • 22 nëntor 2019 - 16:05
Eni Koçi e veshur super-shkurtër pozon në mes të Prishtinës, kështu e quan Genci

Genc Prelvukaj e quan ‘Diamant’ të fejuarën e tij në pozën më të fundit që ka postuar.

Lidhja e producentit Genc Prelvukaj dhe këngëtares nga Shqipëria, Eni Koçi, po shkon shumë mirë.

Ata po bashkëpunojnë vazhdimisht në këngët e tyre më të reja që po nxjerrin, ndërsa përkrahja nuk mungon as në jetën e përditshme të çiftit.

Kjo vërehet në postimet dhe komentet në rrjetet sociale, ku Genci vazhdimisht shfaq admirimin për të fejuarën e tij.

Së fundi Eni ka pstuar një fotografi ku shihet në super formë në një fustan të shkurtër, derisa pozon në një nga lagjet e Prishtinës.

Në këtë foto ku ajo shkruan “Mbani kokën larë”, Genci i ka lënë një koment Enit, duke e quajtur ‘diamant’ përmes emotikonëve.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Keep your head up ë

A post shared by Eni Koci (@enikociiii) on

Image

(Kosova Sot Online)