Enca Haxhia e fiksuar pas veshjeve me këtë detaj

  • 22 nëntor 2019 - 17:07
Enca Haxhia e fiksuar pas veshjeve me këtë detaj

Veshjet e Encës tash e një kohë kanë një detaj që i dallon.

Enca Haxhia është ndër këngëtaret më aktive të skenës muzikore, e cila njihet edhe për paraqitjet provokuese në publik.

Po të shikojmë fotografitë e Encës, shohim se ajo tash e një kohë është fiksuar pas një detaji në të gjitha kostumet që vesh.

Bëhet fjalë për atë që quhet “Animal print” apo veshje nga lëkura e shtazëve, ku pothuajse në secilën fotografi të këngëtares gjejmë nga një detaj të tillë.

Madje përmes një postimi të fundit, Enca tha “Dikush më quajti ‘animal print’, mbretëreshë…Dhe duhet ta pranoj kurorën”.

(Kosova Sot Online)