Dashurinë për Valin - Adelina e tregon me këtë mesazh

  • 26 nëntor 2019 - 20:30
Dashurinë për Valin - Adelina e tregon me këtë mesazh

Sot në shtëpinë e çiftit të mirënjohur Adelina Ismaili&Val Krasniqi, ka festë, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Këtë gëzim, na ka zbuluar vetë ylli i muzikës shqipe Adelina Ismaili, përmes një postimi në Instastory.

"Urime ditëlindja burri im i mahnitshëm, babai më i mirë dhe dashuria ime e pafundme", ka shkruar diva e muzikës shqipe Adelina Ismaili në urimin për bashkëshortin e saj Val Krasniqi.

Me këtë rast, urime dhe nga ne, qofshit përherë të lumtur.

Image

(Kosova Sot Online)