Viola rikthehet me këngën 'Po vjen Nusja'

  • 01 dhjetor 2019 - 16:17
Viola rikthehet me këngën 'Po vjen Nusja'

Pas një pauze, këngëtarja e njohur Viola Syla i është rikthyer skenës, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

"Po vjen nusja", mban titullin kënga më e re e këngëtares, e cila vjen përplot ritëm dhe me interpretimin fantastik të Violes.

Për ata që nuk kanë pasur rastin ta dëgjojnë më parë, ne ua sjellim tani: "Po vjen nusja".

(Kosova Sot Online)