Ganimetja më në formë se kurrë feston ditëlindjen, ja sa vite mbushë!

  • 05 dhjetor 2019 - 15:37
Ganimetja më në formë se kurrë feston ditëlindjen, ja sa vite mbushë!

Këngëtarja shumë e dashur për publikun Ganimete Jashanica sot më shumë se asnjëherë ka arsye për të qenë e lumtur, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Pikërisht sot, këngëtarja feston ditëlindjen dhe mbushë plot 53 pranvera.

Derisa kolegët e punës e kanë befasuar sot gjatë orarit të punës, e për të gjithë ata që janë kureshtar t'a shohin këtë atmosferë ne ua sjellim.


(Kosova Sot Online)