Sefë Duraj publikon “Një copë t’zemrës ktu pe la”

  • 06 dhjetor 2019 - 18:15
Sefë Duraj publikon “Një copë t’zemrës ktu pe la”

Këngëtari i njohur shqiptar Sefë Duraj njihet prej vitesh për muzikën e bukur dhe hitet e shumta që sjellë ndër vite.

Edhe së fundi, Sefë Duraj ka publikuar projektin e ri muzikor në prag të festave të fundvitit.

“Një copë t’zemrës ktu pe la” mban titullin kënga për tekstin dhe muzikën e së cilës është përkujdesur Besim Bunjaku, ndërsa orkestrimin, Ermal Krasniqi.

Kënga padyshim do të mirëpritet nga adhuruesit e tij.

Më poshtë mund ta dëgjoni këngë  e re nga Sefë Duraj.

(Kosova Sot Online)