Gjyste Vulaj sfidon moshën, ‘ngrit’ temperaturat me pozat joshëse

  • 06 dhjetor 2019 - 20:18
Gjyste Vulaj sfidon moshën, ‘ngrit’ temperaturat me pozat joshëse

Është një prej artisteve shqiptare që ka arritur t’i rezistoj moshës dhe përherë të shfaqet në top-formë.

Bëhet fjalë për këngëtaren e njohur, për të cilën mosha mbetet vetëm numër.

Gjyste mbetet një prej emrave me influencë të madhe në tregun muzikor tash e shumë vite dhe këngët e saj vazhdojnë të dëgjohen.

Këngëtarja ulqinake përveç karrierës së suksesshme artistike, është edhe një femër e bukur dhe me linja perfekte.

(Kosova Sot Online)