Ngjyra e kuqe sa shumë i ngjan.. Demit

  • 07 dhjetor 2019 - 11:23
Ngjyra e kuqe sa shumë i ngjan.. Demit

Për të nuk ka rëndësi a është e veshur, apo, e zhveshur, me rëndësi është që të duket sa më joshëse.

Së paku kështu na lënë të kuptojnë fotografitë që ajo i hedh në Instagram.

Në një të fundit, Demi shihet e veshur me një fustan të kuq që nuk ia mbuloi gjoksin.

E tillë, ajo duket elegante dhe shumë bukuroshe.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A lady in red....

A post shared by Demi Rose ë (@demirosemawby) on

(Kosova Sot Online)