Pas ‘Hajt hajt’, Butrint Imeri sjell një tjetër klip vetëm me vajza

  • 07 dhjetor 2019 - 12:12
Pas ‘Hajt hajt’, Butrint Imeri sjell një tjetër klip vetëm me vajza

Pak muaj më parë Butrint Imeri solli këngën me titull ‘Hajt hajt’ dhe atë të quajtur ‘Dream Girl’, të cilat u kthyen në hite menjëherë. Pas një pauze të vogël, duket se artisti i dashur i publikut shqiptar është gati të sjellë një projekt të ri, për të cilën ka zbuluar se ka punuar gjithë këto kohë.

Mbrëmjen e kaluar me anë të një postimi në ‘Instagram’, Butrinti ka treguar dhe një prej skenave të klipit, i cili pritet të publikohet në vetëm pak ditë. Në të shihet Imeri i rrethuar nga shumë vajza, të veshura në ngjyrë të zezë.

“M’ke rrejt”, ka shkruar këngëtari krah postimit, duke treguar jo vetëm titullin, por dhe datën e publikimit e cila do të jetë në 14 dhjetor. Me siguri pas këtij momenti, fansat e Butrintit janë duke pritur me padurim se çfarë do të sjellë ai kësaj here.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

14.12.2019 // M'KE RREJT

A post shared by BUTRINT IMERI (@butrint_official) on

(Kosova Sot Online)