Mihrije Braha përplot sharm publikon këngën - 'Po ma fale buzen'

  • 07 dhjetor 2019 - 15:00
Mihrije Braha përplot sharm publikon këngën - 'Po ma fale buzen'

Këngëtarja e dashur për publikun Mihrije Braha, në prag të festave të fundvitit ka publikuar këngën e saj më të re, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

"Po ma fale buzen", mban titullin kënga më e re e Mikit, e cila si përherë vjen e interpretuar shkëlqyer, apo siç do të thoshte dhe bashkëshorti i saj Mihrija me këtë këngë ia ka bërë bam edhe bim me interpretim.

Premierë për ju, tani në vijim...

 


(Kosova Sot Online)