Unikatil në zi, i vdes babai

  • 07 dhjetor 2019 - 21:48
Unikatil në zi, i vdes babai

Rep artisti i njohur  Viktor Paloka, i njohur me emrin “Unikkatil”, përmes profilit të tij social i ka njoftuar miqtë se babai i tij ka vdekur këtë të enjte, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Ky është postimi i plotë:

“Baba êm, shpirti i êm, nji prej njerëzve ma të sinqertë që kom njoftë dhe nji prej arsyevet që jom kështu çysh jom na la këtë të Ênjte. Miqët dhe dashamirët që dojnë me ia shprehë respektin dhe lamtumirën e fundit janë të mirëseardhun të hanën me 9 Dhjetor prej orës 2 deri në orën 9 në Pleasant Manor Funeral Home adresa: 575 Columbus Ave, Thornëood, NY, 10594”, ka shkurar Unikkatil.

Image


(Kosova Sot Online)