Elhaida Danin më në formë se keni parë

  • 08 dhjetor 2019 - 18:05
Elhaida Danin më në formë se keni parë

Nuk është se pëlqen të ekspozohet shumë në rrjetet sociale, megjithatë jetesa në Itali, dhe trendet e fundit në muzikë, kanë bërë që edhe këngëtarja  Elhaida Dani të jetë një hap me kohën, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

E për fansat e saj, ajo ka pozuar më në formë se asnjëherë, fotografia në vijim ua dëshmon fjalët e lexuara.

(Kosova Sot Online)