Irma Libohova, këngëtarja me zë dhe stil të veçantë

  • 09 dhjetor 2019 - 13:33
Irma Libohova, këngëtarja me zë dhe stil të veçantë

Këngëtarja shqiptare, Irma Libohova, si duket nuk di të plaket, shkruan “Kosova Sot Online”.

Këngëtaren shqiptare, e karakterizojnë disa elemente, e ato janë: Zëri i saj dhe stili i saj unik dhe mjaft ndryshe nga këngëtaret tjera moshatare.

Irma, njihet për interpretimin e saj të shkëlqyer sa herë kur ajo del në skenë.

Mirëpo, një gjë tjetër që e veçon atë, është edhe stili i saj mjaft interesant që ka.

Në një fotografi të fundit të postuar në “Instagram”, Irma po duket shumë bukur dhe mjaft rinore me veshjen e saj, që e bënë të duket e freskët.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

...ë ë ë ë ë ë!. ..ë ë ë ë ë ë ë ë ë ë ë ë! ë ë ë ë!! ë

A post shared by Irma Libohova (@ilibohova) on

(Kosova Sot Online)