Arta Bajrami po e pret 2020 më në formë se kurrë

  • 09 dhjetor 2019 - 15:36
Arta Bajrami po e pret 2020 më në formë se kurrë

Këngëtarja e njohur shqiptare Arta Bajrami, vazhdon të mbetet njëra prej këngëtareve më të guximshme shqiptare, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Përveçse me zhanret e muzikës, ajo shpesh herë eksperimenton edhe me stilin e flokëve.

Kësaj radhe këngëtarja vjen me balluke, dhe me fotografitë e realizuara së fundmi, ua bënë të qartë të gjithëve se vitin 2020 po e pret më në formë se kurrë.


(Kosova Sot Online)